Silivri Peugeot Servisi

Silivri Peugeot Servisi

Silivri Peugeot servisi olarak Peugeot marka araçlarınızın başarılı ve doğru hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Firmamız, aracınız için gerekli olan tüm hizmetleri sizlere başarılı bir şekilde vermektedir. Aracınızın servis hizmeti almasının kaygılı ve stres dolu bir süreç olduğunun farkındayız. Peugeot servisi olarak sizleri stres ve kaygı dolu bekleyişten başarılı hizmetlerimiz ile uzaklaştırıyoruz. Peugeot servisi firmamız sizlerin memnuniyetine her zaman öncelik vererek bir çalışma yürütüyor. Memnuniyet odaklı çalışmamız da aracınızın en doğru hizmeti olmasıyla sonuçlanıyor. Yıllardır deneyimi ile Peugeot araçlar için ilk tercih olan firmamız, her zaman doğru ve kaliteli hizmet için hazırdır. Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden Peugeot özel servis birimimize ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Can otomotiv tüm bakım onarım işlemleri için Silivride hizmetinizde.

Silivri Peugeot Servisi

Silivri Peugeot Servisi Oto Temizlik Hizmeti

Silivri Peugeot Servisi Oto Temizlik Hizmeti

Peugeot özel servisi firmamız tarafından verilen oto temizlik hizmetinde de firmamız sizlerin memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız, diğer hizmetlerinde olduğu gibi oto temizlik için de gerekli özeni ve inceliği göstermeye devam eder. Titiz ve özenli temizlik hizmeti, donanımlı ve deneyimli Peugeot servis ekibimiz tarafından yürütülür. Amacımız ve önceliğimiz her zaman sizin Peugeot servisinden memnun ayrılmanızdır. Bunun için de son derece başarılı ve kaliteli bir çalışma olmasına firmamız özen gösterir.

Donanımlı, uzman ve eğitimli ekibimiz; aracınızı teslim aldıktan sonra oto temizlik hizmetini başlatır. Oto dış temizlik hizmetinde aracınıza en ufak hasar bile vermeyecek temizlik ürünleri kullanılır. Silivri Peugeot servisi olarak aracınızın bir çizik bile almaması için özel fırça ve ekipmanlardan temizlik esnasında yardım alınır. Bu işlemin ardından aracın yüzey kısmına yapışmış olan kalıntıların temizliğine geçilir. Araba tüm kalıntılardan bu aşamada arındırılır. Hızlı bir şekilde cilama ve parlatma kısmına geçilir.

Oto dış temizlik gibi oto dış temizliği de önemlidir. En az dış temizlik gibi aracın iç temizliğinde de dikkatli ve hassas bir çalışma yapılmalıdır. Özellikle aracın iç kısmının da hasar almaması ve aracın gerçekten temiz olması için bu önemlidir. Bu hizmetimizde de Silivri Peugeot servisi olarak sizin memnun olacağınız şekilde bir çalışma yürütmeye devam ediyoruz. Dikkatli, titiz bir çalışma ile aracınızın iç kısmı da istediğiniz gibi temizlendikten sonra size teslim ediliyor.

        Başlıca hizmetlerimiz

Silivri Peugeot Servisi Oto Temizlik Hizmeti

Peugeot Bakımı

Peugeot Bakımı

Peugeot bakımı konusunda profesyonel hizmetler sunan firmamız müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Son zamanlarda, tanınmış bir otomobil dergisinin bir okuyucusu, Peugeot'nun bakım seviyesiyle ilgili endişesini dile getirdi. Aracının performansından son derece memnun değildi ve sorunu çözmek için yapabileceği bir şey olup olmadığını öğrenmek istedi. 
 
Aracı on yaşındaydı ve 120.000 kilometreye sahipti; bu okuyucu yeni bir arabaya ihtiyaç duymaktan çok uzakta değildi. İşte yazdığı şey: 'Sekiz yıldır sahip olduğum bir Peugeot'm var. Performansından çok mutsuzum. Ben aldığımda ölmeden önce 110 kilometre gitmeyi başardı. Şimdi ölmeden önce zar zor otuz kilometre gidiyor. Bayiye götürdüm ve her şeyin yolunda olduğunu söylediler, neden durdu? Aracımın performansını artırmak için neler yapabileceğim konusunda bana tavsiyede bulunur musunuz?'
 

Peugeot Bakımı

Sıkça Sorulan Sorular

Peugeot Tamir

Peugeot tamir ve onarım konusunda yapmanız gereken ilk şey, silindir bloğunu ısıtmayı zorunlu kılmaktır. Bunun nedeni, dahili bir motor bileşenindeki yağlayıcı miktarını azaltan herhangi bir öğenin, o bileşenin performansının yanı sıra kullanım ömrünü de düşürmesidir. Bu nedenle ilk adımınız aracınızın yağını düzenli olarak değiştirmek olmalıdır. Bu, silindir blok ısıtma hattınızın düzgün şekilde yağlanmasını sağlayarak sürtünmeyi azaltır ve kullanım ömrünü uzatır. 
 
İkinci göreviniz, Peugeot şanzımanınızın bakımını ve düzenli olarak aşınma ve yıpranma açısından kontrol ettirmektir. Aracınız çok düşük kilometreye sahip olduğundan ve yine de beklendiği gibi çalışmadığından, şanzımanınızla ilgili bir sorun olabilir. Bu durumda, 120.000 kilometrede ilk servisinizin bir parçası olarak şanzımanınızı sizin için kontrol edebilecek uzmanlar var. Ancak çoğu bayi bu hizmeti ücretsiz olarak gerçekleştirmediğinden, hizmetleri için cepten ödeme yapmanız gerekecek. 
 

Peugeot 2008 İlk Bakım Kaç Km?

Peugeot 2008 İlk Bakım Kaç Km? Araçlar yapılan her 10 bin kilometre de km bakımına girer. Peugeot'nuzun yakıt tüketimini iyileştirmek için yapabileceğiniz birkaç şey var. İlk olarak, otomobilinizin hava filtresini düzenli olarak, en az otuz günde bir değiştirmelisiniz. Bir sonraki göreviniz, Peugeot'nuzun bujilerini kontrol ettirip gerektiği gibi değiştirtmektir, bu da yanlış ateşlemeyi azaltacaktır. 
 
Son olarak, yolda daha verimli ve daha dengeli çalışması için aracınızın lastik basıncını düzenli olarak artırın. Bunları yapmamak, aracınızın yakıt verimliliğini olumsuz yönde etkileyebilir ve bu da MPG'nin düşmesine ve ardından beklentilerinizin altında yetersiz performansa neden olabilir.
Belirli bir kilometrede bir otomobilde hangi bakım görevlerinin gerçekleştirilmesi gerektiğini seçerken, listeyi belirlemek kolay değil. Pek çok otomobilin yüksek kilometrede performansı düşürme eğiliminde olduğu kabul edilir; ancak, sorun olasılığını azaltan performanslarını iyileştirmek için atabileceğiniz adımlar vardır. Düzenli bakım, iç bileşenleri temiz ve düzgün şekilde yağlayarak iyi çalışır durumda tutar. Düzenli servis, tüm parçaların her seviyede düzgün çalışmasını sağlar, böylece kilometre sayacında kaç kilometre olursa olsun otomobilinizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz!