Silivri Peugeot Servisi

Silivri Peugeot Servisi

Silivri Peugeot servisi olarak Peugeot marka araçlarınızın başarılı ve doğru hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Firmamız, aracınız için gerekli olan tüm hizmetleri sizlere başarılı bir şekilde vermektedir. Aracınızın servis hizmeti almasının kaygılı ve stres dolu bir süreç olduğunun farkındayız. Peugeot servisi olarak sizleri stres ve kaygı dolu bekleyişten başarılı hizmetlerimiz ile uzaklaştırıyoruz. Peugeot servisi firmamız sizlerin memnuniyetine her zaman öncelik vererek bir çalışma yürütüyor. Memnuniyet odaklı çalışmamız da aracınızın en doğru hizmeti olmasıyla sonuçlanıyor. Yıllardır deneyimi ile Peugeot araçlar için ilk tercih olan firmamız, her zaman doğru ve kaliteli hizmet için hazırdır. Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden Peugeot özel servis birimimize ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Can otomotiv tüm bakım onarım işlemleri için Silivride hizmetinizde.

Silivri Peugeot Servisi

Silivri Peugeot Servisi Oto Temizlik Hizmeti

Silivri Peugeot Servisi Oto Temizlik Hizmeti

Peugeot özel servisi firmamız tarafından verilen oto temizlik hizmetinde de firmamız sizlerin memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız, diğer hizmetlerinde olduğu gibi oto temizlik için de gerekli özeni ve inceliği göstermeye devam eder. Titiz ve özenli temizlik hizmeti, donanımlı ve deneyimli Peugeot servis ekibimiz tarafından yürütülür. Amacımız ve önceliğimiz her zaman sizin Peugeot servisinden memnun ayrılmanızdır. Bunun için de son derece başarılı ve kaliteli bir çalışma olmasına firmamız özen gösterir.

Donanımlı, uzman ve eğitimli ekibimiz; aracınızı teslim aldıktan sonra oto temizlik hizmetini başlatır. Oto dış temizlik hizmetinde aracınıza en ufak hasar bile vermeyecek temizlik ürünleri kullanılır. Silivri Peugeot servisi olarak aracınızın bir çizik bile almaması için özel fırça ve ekipmanlardan temizlik esnasında yardım alınır. Bu işlemin ardından aracın yüzey kısmına yapışmış olan kalıntıların temizliğine geçilir. Araba tüm kalıntılardan bu aşamada arındırılır. Hızlı bir şekilde cilama ve parlatma kısmına geçilir.

Oto dış temizlik gibi oto dış temizliği de önemlidir. En az dış temizlik gibi aracın iç temizliğinde de dikkatli ve hassas bir çalışma yapılmalıdır. Özellikle aracın iç kısmının da hasar almaması ve aracın gerçekten temiz olması için bu önemlidir. Bu hizmetimizde de Silivri Peugeot servisi olarak sizin memnun olacağınız şekilde bir çalışma yürütmeye devam ediyoruz. Dikkatli, titiz bir çalışma ile aracınızın iç kısmı da istediğiniz gibi temizlendikten sonra size teslim ediliyor.

        Başlıca hizmetlerimiz

Silivri Peugeot Servisi Oto Temizlik Hizmeti