Direksiyon Kutusu Tamiri

Direksiyon Kutusu Tamiri

Servimiz içerisinde özenle yapılan işlemlerden biri olan direksiyon kutusu tamiri son derece hassas davranılması gereken konulardan biridir. Birçok bileşenin birlikte çalıştığı direksiyon kutusu tamiri son derece karmaşık bir sistemdir. Bu nedenle tecrübeli ustalar tarafından işlem yapılmalı ve tamir görmelidir. İşinde son derece tecrübeli olan çalışanlarımız sizlere direksiyon kutusu tamiri konusunda yardımcı olacaktır. Servislerimizi ziyaret ederek direksiyon kutunuz hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve genel durumunu gözden geçirebilirsiniz. Sürüş esnasında herhangi bir problem hissetmeniz halinde erkenden servisimizi ziyaret etmeniz sistemin tamamen işlevsiz ve tamir edilemez hale gelmesini önleyecektir. Bu sayede sisteminizi kurtarabilir ve ufak işlemler ile tekrar kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Direksiyon Kutusu Tamiri

Direksiyon Kutusu Tamiri Yapılabilecek Durumlar

Direksiyon Kutusu Tamiri Yapılabilecek Durumlar

Direksiyon kutusu son derece hassas ve önemli bir parça olduğundan dolayı tamir işlemi de bir o kadar zordur. Direksiyon kutusu tamiri yapılabilecek durumlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Sistem içerisinde bulunan ufak bileşenlerden kaynaklı sorunlar
  • Sıvı değişkenleri ve hidrolik sistem problemleri
  • Denge ayarı problemleri

Örnek olarak yukarıdaki problemler gibi küçük sorunlar ortaya çıktığında direksiyon kutusu sistemi tamir edilebilmekte ve sistem doğru bir şekilde çalışmaya başlayabilmektedir. Bu gibi basit durumlarda ustalarımız rahatlıkla tamir ve parça değişimi işlemlerini gerçekleştirmektedir. İşlem sonrası stabil bir şekilde çalışan direksiyon kutusu trafik içerisinde kullanıma uygun hale gelmektedir. Silivri direksiyon kutusu tamiri için Can Bosch car service noktamıza bekliyoruz.

Direksiyon Kutusu Tamiri Yapılabilecek Durumlar

Direksiyon Sisteminin Bakımı

Direksiyon Sisteminin Bakımı

Direksiyon sistemi ve kutusu oldukça maliyetli parçalar olduğundan dolayı düzenli olarak sistemin kontrolünü sağlamanız sizin açınızdan oldukça sağlıklı olacaktır. Bu sayede sistem içerisindeki birkaç parçayı değiştirerek veya onararak sistemin stabil bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Aksi taktirde bakımı ve kontrolleri yapılmayan direksiyon kutularında tamir işlemi son derece zor olacaktır. Sistemin büyük ölçüde zarar görmesi ve tamir edilemeyecek düzeye gelmesi durumlarında oldukça büyük maddi hasarlar meydana gelmektedir. Oto tamir ve bakım noktalarımızda uzmanlarımız maliyetlerinizi minimize ediyor. Direksiyon kutusu değişimi son derece maliyetli bir işlem olduğundan dolayı düzenli olarak sistemi kontrol ettirmeniz ve bakımlarını yaptırmanız son derece önemlidir. Direksiyon kutusu bakımı ve kontrolü için servisimizi ziyaret edebilir ve sunduğumuz tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Servisimiz içerisinde sistem tamamen kontrol edilerek gerekli olan bakım işlemleri yapılacaktır. Maliyelerinizi düşürebilmek için özel teknik servis seçimi yapmalısınız. Silivri direksiyon kutusu değişimi noktalarımıza bekliyoruz.

Direksiyon Sisteminin Bakımı