Kaporta
Kaporta

Kaporta

Silivri kaporta hizmetleri bu bölgede ve İstanbul genelinde hizmet kalitesi ile öne çıkmıştır.

Kaporta sorunlarını tanımlama ve giderme konusunda işinde uzman olan ekiplerle görevimizin başındayız. Aracınızın maddi değeri ve sizin prestijiniz için araç kaportasının sağlam olması gerekir. Buradaki dış görünüş aracın maddi değeri açısından büyük önem taşır. Gerekli bakım, tamir ve değişim çalışmalarımız sayesinde, kaporta yeni görünür ve aracınız hak ettiği maddi değeri görür.
 

Kaportacı Hizmetleri Nelerdir?

Silivri kaportacı aracınızda ortaya çıkan tüm kaporta sorunlarının giderilmesini sağlar. Zamana, yıpranmaya, dış etkenlere ve mevsim değişikliklerine bağlı olarak araç kaportasında bazı sorunlar ortaya çıkar. Bu sorunları giderme noktasında kaporta ustaları devreye girer ve çözümler üretir. Araç kaporta sorunları içinde:
 •          Çatlaklar,
 •          Çizikler,
 •          Göçükler,
 •          Hasarlar,
 •          Güneş yanıkları, başlıca sorunlar arasında yer alır.
Gelişmiş ve avantajlı ekipmanlara sahip olan ustalar, gerekli çalışmaları yapar ve bu sorunların ortadan kaldırılması söz konusu olur.
 

Kaporta Ekipmanları Nelerdir?

Silivri kaporta hizmeti için kullanılan ekipmanlar, otomotiv teknolojisinin güvenilir ürünleridir. Bu ekipmanlar kadar onları kullanma becerisi olan uzmanların da büyük önemi vardır. Bu iş için kullanılan malzemeler içinde:
 •          Polisaj makinesi,
 •          Metal ve lastik çekiçler,
 •          Manyetik etkili çektirme ürünleri,
 •          Vakum özellikli çektirme ürünleri,
 •          Kaporta eğesi,
 •          Kaporta makası bulunur.
Burada bulunan malzemeler sayesinde kaporta sorunlarını giderecek çözümler ortaya konur. Eğer araçta çok aşırı hasar yoksa çekiç, eğe ve makas kullanmadan çözüme gitmek gerekir.
 

Boyasız Göçük Düzeltme

Silivri kaportacı yıllardan beri uzman kadrosu ve gelişmiş teknolojisi ile hizmetinizde olmuştur. Aracın servisten en hasarsız ve uygun şekilde çıkması için uzmanlarımız gerekli çalışmaları yapmıştır. Aracınızda ortaya çıkan kaporta sorunlarının giderilmesinde, hasarın minimum seviyede tutulması büyük önem arz eder. Genellikle göçük giderme ve düzeltme çalışmalarında boyasız işlemler tercih edilir. Servis kalitemiz ve hizmet standartlarımız bu yönde hizmet için oldukça uyumludur. Yüksek teknoloji avantajımızın yanı sıra, uzman ekiplerimiz sorunların çözümüne çok büyük katkı sağlar.
 
Aracınız en az masrafla servisten çıkar böylelikle orijinal yapısının korunması da söz konusu olur. Kaporta ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızın karşılanması için servis atölyelerimiz iş başındadır. Burada sunmuş olduğumuz yüksek standartta hizmetler, modern iş istasyonlarında siz müşterilerimizin karşısına gelir.
 

İlgili Konular

Buji Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

Buji Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

Otomobilleriniz içerisinde bulunan parçalar arasında oldukça önemli bir yere sahip olan bujiler düzenli olarak değiştirilmelidir. Buji değişimi ne zaman yapılmalı? Buji değişimi farklı yakıt türleri kullanan araçlara göre değişse de her 50.000 kilometrede bir yapılmalıdır. Aksi takdirde aracınızın ateşleme sisteminde büyük arızalar oluşabilmektedir. Buji değişimi sonrası ateşleme sisteminin tamamı kontrol edilerek gerekli bakımlar yapılmalıdır. Aracınızın motor sağlığını korumak için düzenli olarak bujileri kontrol ettiğinizden emin olunuz. Bujiler araçların marka ve modell...

Rehbere git

Uzun Yola Çıkmadan Önce Araç Bakımı

Rehbere git
Uzun Yola Çıkmadan Önce Araç Bakımı
Silindir Kapağı Çatlağı

Silindir Kapağı Çatlağı

Motora ciddi zarar verebilecek arızalara yol açacak hasarlardan biri olan silindir kapağı çatlağı, motorun aşırı ısınıp silindir kapağını deforme etmesi, kaza yada çarpma sonucu silindir kapağının zarar görmesi, motorun silindir kapağına aşırı basınç uygulaması bu arızanın ortaya çıkmasına neden olabilir.

Rehbere git

Amortisörün Çalışması İçin Hangi Bakımların Yapılması Gerekir?

Araç içerisinde rutin bakımlar halinde kontrol edilmesi gereken diğer parçalardan biri ise amortisör sistemidir. Amortisörün çalışması için hangi bakımların yapılması gerekir? Sistem içerisindeki amortisör yaylarının kontrolü Amortisör yaylarının ayarı Sistemin gerginliğinin ayarlanması Bağlantı noktalarının kontrol edilmesi Sistem içerisinde meydana gelebilecek yağ kaçaklarının kontrolü Kauçuk ve esnek parçaların durumu Yukarıdaki durumlara dikkat ederek amortisör sisteminizi gözden geçirebilir ve gerekli olan bakım işlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Teknik destek...

Rehbere git
Amortisörün Çalışması İçin Hangi Bakımların Yapılması Gerekir?