Oto Tamir ve Bakım

Oto Tamir ve Bakım

Araç onarımı; araçta meydana gelen hasarların uzman kişiler tarafından tamir edilmesi aracın eski haline getirilmesi hizmetini kapsamaktadır.

Araç sahipleri, araç onarımı ve tamiri için mutlaka en yetkili bir servis seçmelidir. Özellikle yeni teknoloji ile üretilen bir aracın bakım ve onarımı üretici firma destekli bakımlarla devam etmelidir.
  • Araç onarımı sırasında yedek parça konusuna oldukça dikkat edilmesi gerekir. Araca takılan yedek parçalar üretici firma tarafından onaylı ve orijinal parçalar olmalıdır. Araca takılan sahte parçalar, aracın değerini düşürürken takılan uyumsuz parçalar ise aracın performansını olumsuz anlamda etkilemektedir. Can otomotiv Bosch car service güvenceli oto servisi olarak orjinal parçalar kullanmaktayız. Bu sayede araç periyodik bakımında en kaliteli sonucu alırsınız.
Araç Bakım ve Onarım Sırasında; araç sahipleri servis seçimi yaparken yetkili bir servis olmasına dikkat etmelidir. Araç marka ve modeli ile daha önce çalışmış bir firmayı tercih etmek onarım işlemlerinin düzgün bir şekilde sağlanmasına yardımcı olacaktır. 
Yetkili Bir Servis; yetkili bir servisin seçilmesi araca takılacak parçaların orijinal olmasına ve garanti koşullarına dikkat edilmesine olanak tanımaktadır.
Silivri oto bakım ve onarım noktamız size en uygun konumda hizmetinizde. 

Periyodik Bakım

Araç bakım ve onarım hizmeti, periyodik bakımları da kapsamaktadır. Periyodik bakım, aracın kilometresine, yaşına ve modeline bağlı olarak belirlenen surelerde yapılmaktadır.

Periyodik bakımı belirleyen bir diğer etken ise araçların yakıt türüdür. Periyodik bakım hizmetleri ile birlikte araçlar güvenli bir şekilde trafiğe çıkmakta ve konforlu bir sürüş sağlanmaktadır.

Periyodik bakım sırasında;
1. Üretici firma tarafından belirlenen periyodik bakım hizmetleri sırasında, yağ filtresi ve motor yağı mutlaka değiştirilmektedir. Bunun yanında mevsim geçişleri dikkate alınarak soğutma sıvısı da ayrıntılı olarak kontrol edilmektedir.

Periyodik bakım sırasında aracın polen ve hava filtresi temizlenmekte gerektiği durumlarda da değişmektedir.

Silecekler, akünün değeri, aracın beyni, sinyalizasyon sistemi, aynalar, fren sistemi, gösterge panelleri ayrıntılı olarak kontrol edilmektedir. Bu bakımlar sırasında yetkililerin tespit ettiği bütün hasarlar giderilerek araç, trafiğe hazır hale getirilmektedir.

Düzenli olarak yapılan periyodik bakım hizmetleri sayesinde araçlar uzun ömürlü olmakta ve performansını sürekli taze tutmaktadır.

Servis içerisinde araç sahiplerine verilen periyodik bakım çizelgeleri sayesinde aracın alması gereken onarımları hangi zaman diliminde alacağı belirlenerek araç sahibine bilgi verilmektedir. 
Silivri Oto Tamir ve Bakım noktaları ile ulaşılabilirliğimizi artırdık. Kaliteli hizmetin adresi Can otomotiv Bosch car service noktamıza bekliyorz.

İlgili Konular

Amortisörün Çalışması İçin Hangi Bakımların Yapılması Gerekir?

Amortisörün Çalışması İçin Hangi Bakımların Yapılması Gerekir?

Araç içerisinde rutin bakımlar halinde kontrol edilmesi gereken diğer parçalardan biri ise amortisör sistemidir. Amortisörün çalışması için hangi bakımların yapılması gerekir? Sistem içerisindeki amortisör yaylarının kontrolü Amortisör yaylarının ayarı Sistemin gerginliğinin ayarlanması Bağlantı noktalarının kontrol edilmesi Sistem içerisinde meydana gelebilecek yağ kaçaklarının kontrolü Kauçuk ve esnek parçaların durumu Yukarıdaki durumlara dikkat ederek amortisör sisteminizi gözden geçirebilir ve gerekli olan bakım işlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Teknik destek...

Rehbere git

Uzun Yola Çıkmadan Önce Araç Bakımı

Rehbere git
Uzun Yola Çıkmadan Önce Araç Bakımı
Direksiyon Kutusu Tamiri

Direksiyon Kutusu Tamiri

Servimiz içerisinde özenle yapılan işlemlerden biri olan direksiyon kutusu tamiri son derece hassas davranılması gereken konulardan biridir. Birçok bileşenin birlikte çalıştığı direksiyon kutusu tamiri son derece karmaşık bir sistemdir. Bu nedenle tecrübeli ustalar tarafından işlem yapılmalı ve tamir görmelidir. İşinde son derece tecrübeli olan çalışanlarımız sizlere direksiyon kutusu tamiri konusunda yardımcı olacaktır. Servislerimizi ziyaret ederek direksiyon kutunuz hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve genel durumunu gözden geçirebilirsiniz. Sürüş esnasında herhangi b...

Rehbere git

Marş Dinamosu Arızası

Rehbere git
Marş Dinamosu Arızası