Oto Tamir ve Bakım

Oto Tamir ve Bakım

Araç onarımı; araçta meydana gelen hasarların uzman kişiler tarafından tamir edilmesi aracın eski haline getirilmesi hizmetini kapsamaktadır.

Araç sahipleri, araç onarımı ve tamiri için mutlaka en yetkili bir servis seçmelidir. Özellikle yeni teknoloji ile üretilen bir aracın bakım ve onarımı üretici firma destekli bakımlarla devam etmelidir.
  • Araç onarımı sırasında yedek parça konusuna oldukça dikkat edilmesi gerekir. Araca takılan yedek parçalar üretici firma tarafından onaylı ve orijinal parçalar olmalıdır. Araca takılan sahte parçalar, aracın değerini düşürürken takılan uyumsuz parçalar ise aracın performansını olumsuz anlamda etkilemektedir. Can otomotiv Bosch car service güvenceli oto servisi olarak orjinal parçalar kullanmaktayız. Bu sayede araç periyodik bakımında en kaliteli sonucu alırsınız.
Araç Bakım ve Onarım Sırasında; araç sahipleri servis seçimi yaparken yetkili bir servis olmasına dikkat etmelidir. Araç marka ve modeli ile daha önce çalışmış bir firmayı tercih etmek onarım işlemlerinin düzgün bir şekilde sağlanmasına yardımcı olacaktır. 
Yetkili Bir Servis; yetkili bir servisin seçilmesi araca takılacak parçaların orijinal olmasına ve garanti koşullarına dikkat edilmesine olanak tanımaktadır.
Silivri oto bakım ve onarım noktamız size en uygun konumda hizmetinizde. 

Periyodik Bakım

Araç bakım ve onarım hizmeti, periyodik bakımları da kapsamaktadır. Periyodik bakım, aracın kilometresine, yaşına ve modeline bağlı olarak belirlenen surelerde yapılmaktadır.

Periyodik bakımı belirleyen bir diğer etken ise araçların yakıt türüdür. Periyodik bakım hizmetleri ile birlikte araçlar güvenli bir şekilde trafiğe çıkmakta ve konforlu bir sürüş sağlanmaktadır.

Periyodik bakım sırasında;
1. Üretici firma tarafından belirlenen periyodik bakım hizmetleri sırasında, yağ filtresi ve motor yağı mutlaka değiştirilmektedir. Bunun yanında mevsim geçişleri dikkate alınarak soğutma sıvısı da ayrıntılı olarak kontrol edilmektedir.

Periyodik bakım sırasında aracın polen ve hava filtresi temizlenmekte gerektiği durumlarda da değişmektedir.

Silecekler, akünün değeri, aracın beyni, sinyalizasyon sistemi, aynalar, fren sistemi, gösterge panelleri ayrıntılı olarak kontrol edilmektedir. Bu bakımlar sırasında yetkililerin tespit ettiği bütün hasarlar giderilerek araç, trafiğe hazır hale getirilmektedir.

Düzenli olarak yapılan periyodik bakım hizmetleri sayesinde araçlar uzun ömürlü olmakta ve performansını sürekli taze tutmaktadır.

Servis içerisinde araç sahiplerine verilen periyodik bakım çizelgeleri sayesinde aracın alması gereken onarımları hangi zaman diliminde alacağı belirlenerek araç sahibine bilgi verilmektedir. 
Silivri Oto Tamir ve Bakım noktaları ile ulaşılabilirliğimizi artırdık. Kaliteli hizmetin adresi Can otomotiv Bosch car service noktamıza bekliyorz.

Silivri Oto Tamir Ve Bakım Hizmetleri

Silivri oto tamir servisi olarak hem tamir hem de bakım hizmetlerinde güvenilir adres konumundayız. Her yıl ve farklı mevsimlerde sunmuş olduğumuz bakım hizmetleri, aracınızın eksiklerini tamamlama adına güvenilir hizmetlerden oluşmaktadır. Arıza tespitinde kullandığımız teknoloji ve uzman kadromuzun çalışması sayesinde, aracınızın sorunlarını ortadan kaldıracak çözümler üretmeye devam ediyoruz.
 

Silivri Oto Tamir Hizmetinde Takım Kalitesinin Önemi

Silivri oto tamir hizmetini sunarken servisimizin sahip olduğu takım kalitesi, hizmetlerimizi daha iyi sunma konusunda bize yardımcı olmaktadır. Teknolojiye yatırım yapan ve çok çalışan servisimiz, çözüm üretme konusunda her zaman üzerine düşen görevi yerine getirmiştir. Buna ilave olarak son derece uzman olan ekiplerimiz, çözüm konusunda önemli bir avantaj ortaya koymaktadır.
 
Servis olarak oldukça yüksek teknolojilerle iş başındayız. Müşterilerimiz adına sunduğumuz tüm hizmetler güvenilirdir. Başarılı ve tecrübeli ekiplerimiz sayesinde aracınız için hızlı çözümler oluştururuz. Ekipmanlarımız ve sahip olduğumuz teknoloji ile araçların ihtiyacını en güvenilir şekilde karşılarız.
 

Silivri Oto Tamir Ve Periyodik Bakım Hizmetlerimiz

Aracınızın düzenli olarak kontrolünü sağlar ve yollara daha güvenli çıkmasına yardımcı olur. Özellikle bu konuda yıllık periyodik bakım süreçlerini dikkate almak gerekir. Mevsimlik bakımlar aracın iklim koşullarına daha uygun şekilde hazır olmasını mümkün kılar. Servis hizmetlerimiz usta ekiplerle ve modern teknolojilerle oldukça donanımlı hale gelmiştir. Zamanında yapılan bakımlar ise yollara daha güvenli bir şekilde çıkmanıza yardımcı olur.
 
Araç konforunuzdan ve güvenliğinden emin olmanız için, uzman ekiplerimiz en gelişmiş teknolojileri kullanır. Bahar bakımında ve kış bakımı sürecinde aracınızın gereksinimleri en iyi şekilde tespit edilir ve servisimiz tarafından karşılanır. Böylelikle arıza ve benzer sorunlarla karşı karşıya kalmadan yollara çıkmanız mümkün olur.
 

İlgili Konular

Buji Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

Buji Değişimi Ne Zaman Yapılmalı?

Otomobilleriniz içerisinde bulunan parçalar arasında oldukça önemli bir yere sahip olan bujiler düzenli olarak değiştirilmelidir. Buji değişimi ne zaman yapılmalı? Buji değişimi farklı yakıt türleri kullanan araçlara göre değişse de her 50.000 kilometrede bir yapılmalıdır. Aksi takdirde aracınızın ateşleme sisteminde büyük arızalar oluşabilmektedir. Buji değişimi sonrası ateşleme sisteminin tamamı kontrol edilerek gerekli bakımlar yapılmalıdır. Aracınızın motor sağlığını korumak için düzenli olarak bujileri kontrol ettiğinizden emin olunuz. Bujiler araçların marka ve modell...

Rehbere git

Direksiyon Kutusu Tamiri

Servimiz içerisinde özenle yapılan işlemlerden biri olan direksiyon kutusu tamiri son derece hassas davranılması gereken konulardan biridir. Birçok bileşenin birlikte çalıştığı direksiyon kutusu tamiri son derece karmaşık bir sistemdir. Bu nedenle tecrübeli ustalar tarafından işlem yapılmalı ve tamir görmelidir. İşinde son derece tecrübeli olan çalışanlarımız sizlere direksiyon kutusu tamiri konusunda yardımcı olacaktır. Servislerimizi ziyaret ederek direksiyon kutunuz hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve genel durumunu gözden geçirebilirsiniz. Sürüş esnasında herhangi b...

Rehbere git
Direksiyon Kutusu Tamiri
Güvenli Sürüş Teknikleri Nelerdir?

Güvenli Sürüş Teknikleri Nelerdir?

Araç kullanımında güvenliğin hem sürücü hem yolcu için sağlanması hem de trafik güvenliğinin korunması önemlidir. Bu sebeple yolculuktan önce ve yolculuk esnasında güvenli sürüş teknikleri ve yolculuk hazırlıkları yapılmalıdır. Çünkü araç kullanımı tüm yolculuk boyunca aktif katılım sağlanan bir süreçtir. Aynı zamanda farklı araçlarla aynı anda hareketin söz konusu olması; herkesin birbirini etkilediği ortak bir döngü oluşturur. Bu durumda tek katılımcının yanlış şekilde araç kullanımı veya araç arızası kaynaklı kazalar tüm trafik katılımcıları için risk oluşturur. Bu ris...

Rehbere git

Amortisörün Çalışması İçin Hangi Bakımların Yapılması Gerekir?

Araç içerisinde rutin bakımlar halinde kontrol edilmesi gereken diğer parçalardan biri ise amortisör sistemidir. Amortisörün çalışması için hangi bakımların yapılması gerekir? Sistem içerisindeki amortisör yaylarının kontrolü Amortisör yaylarının ayarı Sistemin gerginliğinin ayarlanması Bağlantı noktalarının kontrol edilmesi Sistem içerisinde meydana gelebilecek yağ kaçaklarının kontrolü Kauçuk ve esnek parçaların durumu Yukarıdaki durumlara dikkat ederek amortisör sisteminizi gözden geçirebilir ve gerekli olan bakım işlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Teknik destek...

Rehbere git
Amortisörün Çalışması İçin Hangi Bakımların Yapılması Gerekir?