Silivri Fiat Servisi

Silivri Fiat Servisi

Silivri Fiat servisi olarak Fiat araçlarınız için gerekli olan tüm hizmeti bünyemizde barındırıyoruz. İhtiyacınız olan ve aracınızın için gerekli tüm işlemler firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Başarılı, güven dolu, kaliteli, kusursuz bir hizmet anlayışı ile öne çıkan Fiat servisi firmamız için her zaman öncelik sizlerin memnuniyetidir. %100 müşteri memnuniyeti firmamızın ve ekibimizin servis hizmetinde önceliğidir. Sizlerin memnuniyetinin yanı sıra Fiat marka aracınızın da ihtiyacı olan servis hizmetini görmesine özen göstermekteyiz. Herhangi bir mağduriyet yaşamamanız adına çalışma öncesinde ve devamında çalışmalarımızı güçlü bir iletişim ile desteklemekteyiz. Başarılı ve güven dolu bir hizmet için güçlü bir iletişimin gerekliğini inanmaktayız. Fiat özel servis noktalarımız ile Türkiye'nin her yerinde sizlere daha ulaşılabilir hizmet için var gücümüz ile çalışıyoruz. Oto lastik rot balans , araç periyodik bakım ve daha bir çok hizmet ile karşınızdayız. Can otomotiv, Bosch car service garantisi ile hizmetinizde.

Silivri Fiat Servisi

Silivri Fiat Servisi Oto Temizlik Hizmeti

Silivri Fiat Servisi Oto Temizlik Hizmeti

Firmamız tarafından gerçekleştirilen oto temizlik hizmeti çalışmasında yine sizlerin memnuniyeti bizim için önceliktir. Aracınızın alacağı oto temizlik hizmeti esnasında donanımlı ve uzman ekibimiz, titiz ve özenli bir çalışma ile oto temizlik hizmetini vermektedir. Aracınızın teslim sürecinde firmamızın tüm detaylara hakim olarak yaptığı işlemin sizleri memnun etmesi bizim için her zaman önemlidir. Fiat marka aracınızın iç ve dış temizliğinde en iyi hizmeti uzun yıllardır siz müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Hizmet çeşitliliği sunmanın yanında hizmetlerimizin kusursuz olmasına da özen gösteriyoruz. Oto bahar bakımı hizmeti de dikkatle ve özenle gerçekleştirdiğimiz hizmetler arasında yer alıyor.

Silivri Fiat servisi, oto temizlik hizmetinde aracınızın herhangi bir hasar görmemesi hatta bir çizik bile almaması için özel fırça ve ekipmanlar ile temizliği gerçekleştirir. Aracınıza hassas davranılarak gerçek bir temizlik yapılır. Aracınızın temizlenmesinin ardından araba yüzeyine yapışan kalıntılar, yine özel temizlik aparat ve ürünleriyle temizlenir. Böylece arabanızda kalmış olan kalıntı varsa bu aşamada tamamen onlardan arındırılır. Daha sonra aracınızın parlaklığı için cilalama ve parlatma işlemi gerçekleştirilir.

Firmamız için aracınızın dış temizliği ne kadar önemliyse ve hassas davranılıyorsa iç temizliği de bir o kadar önemlidir. Bunun için ise detaylı oto iç temizliği hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Aracınızı servise teslim ettikten sonra oto iç temizliği alanında uzman ekibimiz tarafından başlatılır. Her aşamasında titiz, detaylı ve özenli bir oto iç temizliği yapılır. Silivri Fiat özel servisi olarak tüm bu hizmetler esnasında en iyi hizmeti sizlerle buluşturmak firmamızın her zaman önceliğidir.

Silivri Fiat Servisi Oto Temizlik Hizmeti

Fiat Egea Servis

Fiat Egea Servis

Fiat Egea servisi ve izolatörü, öncelikle otomatik motor arızası durumlarında kullanılmak için tercih edilir. Firmamız bu anlamda oldukça başarılı hizmetler sunmaktadır. Ancak, Egea'nın otomatik olmayan bir versiyonunu da ürettiği için şaşırtıcı sayıda otomobil kullanıcısı olmayan kullanıcı bu hizmetten haberdardır. Bunun temel nedeni Egea ürününün ticari başarısıdır. Birçok oto tamircisi, araçları için bir ürün önerirken, otomobil kullanmayan müşterilerine Egea'yı önerecektir.
 

Fiat Egea Servis

Sıkça Sorulan Sorular

Fiat Bakımı

Fiat bakımı ve diğer onarım işlemleri motor arızası olduğunda aracın soğutma sistemine uygulanır. Bu, bir otomatik motor çalışmayı durdurduktan sonra meydana gelen motor sıcaklığındaki hızlı artışa karşı koruma sağlar. Birçok tamirci bu ürünü hem otomobil hem de otomobil kullanmayan müşterilerine tavsiye ediyor. Bunun nedeni, birçok insanın otomatik arızalar yaşaması ve aracın motoru aşırı ısındığında bunun ne kadar yıkıcı olabileceğini bilmesidir. Servis buna karşı koruma sağlıyor ama aynı zamanda bir otomobilin motoru durduktan sonra oluşabilecek diğer sorunlara karşı da koruma sağlıyor.
 
Genellikle, bu bakım hizmeti, bir aerosol kutusu veya püskürtücü kullanılarak aşırı ısınmış bir otomobil motorunun soğutma sistemine uygulanabilen bir sprey şeklinde gelir. Bu, bir otomatik motor çalışmayı durdurduktan sonra ciddi hasara neden olabilecek iki unsur olan ısıya ve neme karşı koruma sağlar. Sprey ayrıca, bozuk soğutma sistemi parçalarından içeri girdiklerinde makineye zarar verebilecek korozyona ve metal partiküllere karşı da koruma sağlar. Birçok kişi bu ürünü otomobil motorları için önerdiği için popülerlik kazanmış ve Fiat Egea servisi adını almıştır.
 

Fiat Egea Bakımı

Fiat Egea bakımı uygulamak, otomobil arızalarında hem aracınızın motorunu hem de sağlığınızı korur. (Ve araç soğutma sistemleriyle ilgili diğer sorunlar.) Hem otomatik hem de otomatik olmayan araçlarınızdaki motor arızası durumlarında kullanılması için mekanikçiler tarafından yaygın olarak önerilir. Fiat Egea Bakımı çevrimiçi uygulamak çok kolay! Tek ihtiyacınız olan, bu koruyucu solüsyonu içeren bir kutu veya püskürtücü ve aracınızın soğutma sistemi parçalarına erişim.