Silivri Honda Servisi Hizmetleri

Silivri Honda Servisi Hizmetleri

Hizmet kapsamı içinde yer alan;
 • Kış sonu ve Bahar bakımı
 • Periyodik ve sıralı bakım çalışmaları
 • 15 adım kontrol ile aracın trafiğe hazır olup olmadığını görme
 • Kış bakımı ve kış hazırlıklarının eksiksiz yapılması
 • Klima arızalarının hızlıca tespit edilmesi ve giderilmesi hizmeti
 • Motor arızalarına karşı uygun çalışma yöntemleri ile çözümler üretme
 • Elektrik sistemleri üzerinde bakım ve onarım çalışmaları
 • Akü garanti kapsamındaki hizmetler ve kontrol çalışmalarının yapılması
 • Yağ ve filtre değişiminin belli rutinlerle yapılması
 • Emniyet sistemlerinin araca ve insanlara faydalı sonuç vermesi için çalışma yapılması
 • Aydınlatma için kullanılan sistemlerin bakımı ve tamir hizmetleri
 • Fren sistemlerini kontrolü ve fren inovasyon çalışmalarının yapılması
 • Rot balans düzenlemesi ve doğru ayar çalışması
 • Araç bakımı ve gerekli onarım planlamasının oluşturulması
 • Lastik değişimi, lastik tamiri ve mevsime göre uygun tercihlerin yapılması
Honda marka araçların ihtiyaçlarını karşılayan çözümler yaratmıştır.
 

Silivri Honda Servisi Hizmetleri

Silivri Honda Servisi Tamir-Onarım Hizmetleri

Silivri Honda Servisi Tamir-Onarım Hizmetleri

Aracınızla servise müracaat ettiğinizde aracınızın sorunları tespit edilir arıza giderme işlemi hemen uygulamaya konur. Servis donanımlarımız çok yeterli olup bu tür donanım unsurları uzman ekibimiz tarafından kullanılmaktadır. Sonuçta siz de emniyetli ve güvenilir bir yolculuk yapmak istersiniz. Araçlarınızın tamir ve onarım hizmetlerini yapıp her zaman yola hazır olmasını sağlıyoruz. 
 
Aracınızdan bir ses geliyorsa veya çalışma performansında herhangi bir sorun varsa mutlaka bize ulaşın. Ölçüm cihazları ve arıza tespitinde kullanılan teknoloji ile siz yardımcı olup aracınızın ihtiyaçlarını hemen karşılarız. Silivri Honda servisi ile onarım hizmetleri tarafımızdan size sunulmaktadır.
 

Silivri Honda Servisi Tamir-Onarım Hizmetleri

Silivri Honda Servisi Parça Tedariki Ve Değişim Hizmeti

Silivri Honda Servisi Parça Tedariki Ve Değişim Hizmeti

Otomobil arızalarını gidermek için çoğu zaman parça gereklidir. Yedek parça tedarik ve değişim hizmeti ile servisimiz her zaman bu konuda hizmet için hazırdır. Silivri Honda servisi bünyesinde karşınıza çıkan hizmetler aracınızın hak ettiği değere ulaşmasını sağlar. Sorunsuz yolculuk ve ulaşım için aracınızın eksiksiz ve kusursuz çalışması gerekir. Tedarik ettiğimiz ve monte ettiğimiz parçalar aracınızın ulaşımına önemli katkı sağlayacaktır.
 
Honda markasının araçları güvenli ve kullanışlıdır. Aracınızın gerekli bakımını yaptırarak onun performansını en iyi noktada tutabilirsiniz. Müşterisine güven veren servisimiz sayesinde aracınızın ihtiyaçları en kaliteli ve ekonomik yedek parçalarla karşılanacaktır. Tol güvenliğini sağlamak ve aracınıza ekonomik avantaj sağlamak için servisimiz her zaman göreve hazır olarak sizi beklemektedir. Ekonomik ve kaliteli hizmetin adresi olarak her zaman göreve hazırız.
 

Silivri Honda Servisi Parça Tedariki Ve Değişim Hizmeti

Honda bakımı

Honda bakımı

Honda bakımı ve onarım hizmetleri ile titiz bir hizmet olanağı sunuyoruz. Ayrıca parça değişimi ve tamir konusunda oto servisimiz son derece gelişmiş sistemlere sahiptir. Honda diğer otomobil üreticilerinin modelleriyle rekabet eden bir otomobildir. Dünyanın en popüler arabalarından biridir. Standart şanzıman ve manuel veya otomatik şanzıman seçeneği ile gelen üç kapılı bir sedandır. Honda araçları pürüzsüz motoru ve önden çekiş sistemi gibi birçok harika özelliğe sahiptir. Ancak, ortaya çıkarsa nasıl düzelteceğinizi bilmeniz gereken sorunları vardır.
 

Honda bakımı

Sıkça Sorulan Sorular

Honda Civic Bakımı

Honda Civic bakım aracın iyi durumda olmasını sağlar ve araçlarınızı konforlu kullanmanıza olanak sağlayan hizmetlerimizden biridir. Bu, arabanızdaki yağın değiştirilmesini, fren balatalarınızı ve direksiyon sisteminizi kontrol etmeyi ve süspansiyon sisteminizdeki sorunları gidermeyi içerir. Gerektiğinde bujilerinizi ve hava filtrenizi de değiştirmelisiniz. Ayrıca, gerektiğinde, özellikle de arabanız aşırı ısınıyorsa, soğutma sisteminizi ayarlamalısınız. Arabanızın iyi çalışması için diğer tüm parçalarınızı da temiz ve yağlı tutmalısınız.
 
Honda, Civic'in çeşitli versiyonlarını üretir. 2018 Honda Civic EX-T, Sport, EX-L, LX-P ve Si- L düzeltir. Her sürüm, onu benzersiz kılan kendi özellik kombinasyonuna sahiptir. Örneğin 2018 Honda Civic EX-T'de LED sis farlarına sahip bir LED far, LED arka lambalar, farklı genişliklere sahip 16 yeni alaşım jant ve optimum çekiş için dört yeni lastik bulunuyor. Diğer özellikler arasında elektronik park freni, sıralı dönüş sinyali gösterge lambaları, sürücü koltuğu hafıza fonksiyonu ve ses kontrollü eğimli direksiyon simidi bulunur.
 
Honda Civic, harika özellikleri nedeniyle birçok uluslararası ödül kazanmış ödüllü bir otomobildir. Ancak, düzgün bir şekilde nasıl korunacağını bilmiyorsanız sorunlu olabilir. Bu yüzden, bir tane satın aldığınızda, Civic'inizin bakıma ihtiyacı olan her şeyi nasıl yapacağınızı bilmelisiniz!